ÚJRA NYELVTANFOLYAM A KOLLÉGIUMBAN! (2010-02-08 -- 2010-02-11)

ÚJRA NYELVTANFOLYAM A KOLLÉGIUMBAN!

A Ti segítségetekkel szeretnék hagyománnyá tenni az előző félévben elindult kiváló kezdeményezést, a kollégium lakói számára díjmentes nyelvtanfolyamot. Azonban nem csak folytatnánk, hanem bővítenénk is a lehetőségeket. Ezért minden olyan nyelvből szeretnénk tanfolyamot indítani amelyre elegendő hallgató és oktató is jelentkezik.

Ha szeretnél idegen nyelvet tanulni bármilyen szinten (alapfok, középfok, felsőfok), vagy elegendő tudást és szándékot érzel magadban, hogy egy nyelvet megtaníts a többieknek, gyere el szerdán este nyolc órára a könyvtárba. Ekkor mérjük fel az igényeket, és keresünk megfelelő időpontot a tanfolyamok számára.

A személyes megjelenésre a fentiek miatt feltétlenül számítunk. Ha érdeklődsz, de a megbeszélésre nem tudsz eljönni akkor mindenképpen küldj egy emailt a laszlo.ladanyi@gmail.com címre. Írd meg, hogy milyen nyelvet tanulnál vagy tanítanál és milyen szinten, valamint a hét melyik napja lenne erre számodra a legmegfelelőbb.

FEBRUÁR 10. SZERDA 20:00: NYELVTANFOLYAM MEGBESZÉLÉS A KÖNYVTÁRBAN!

További információ:
Ladányi László (807)