:: Tanulás módszertan és életvezetési tanácsadás<< vissza a főolalra

A vizsgaidőszak tanulságai – Hasznosak voltak-e a tanácsaink?

Nemrég olvashattátok Marunák Mária, tanulásmódszertan trénerünk tanácsait, melyek a vizsgák előtti utolsó hajrára vonatkoztak. Ezúttal szeretnénk megelőzni a késői kapkodást és segítséget adni a tanulási hatékonyság növeléséhez, illetve a tanárokkal való eredményes kommunikációhoz. Kérj segítséget a nehézségek, problémák megoldásához!

Gyere el 2015. február 3-án 14 órakor egy beszélgetésre, ahol Marunák Mária
tanulásmódszertan trénerrel és az Életvezetési Tanácsadó Központ esélyegyenlőségi referensével közösen keressük a megoldásokat!

Osszátok meg élményeiteket másokkal és tanuljatok hallgatótársaitok tapasztalataiból, hogy a következő vizsgaidőszakot még sikeresebben teljesíthessétek.

Kérjük részvételi szándékotokat legkésőbb január 28-ig az eselyiroda@gmail.com címen jelezzétek.

2024. április 19. Péntek
Emma napja